O firmie

Program EKO Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma z branży specjalistycznych systemów elektronicznych GPS i ochrony mienia.

Oferujemy Klientom indywidualnych oraz Firmom i Instytucjom sprzedaż i dzierżawę abonamentową systemów lokalizacji GPS dedykowanych dla niemalże wszystkich sektorów i branż.  Proponowane przez nasz sklep internetowy produkty lokalizacji GPS znajdują swoje szerokie zastosowanie w branży ochrony mienia, transportowej, dystrybucyjnej, rolniczej etc. Szeroka gama produktów, szereg innowacyjnych i wygodnych rozwiązań, najnowsze technologie proponowane naszym Klientom oraz pełen profesjonalizm naszych konsultantów umożliwiają nam zaspokajanie oczekiwań i potrzeb Klientów z całej Polski.

Świadczymy usługi monitorowania pojazdów osób prywatnych oraz flot samochodów służbowych, tirów i busów, a także oferujemy systemy lokalizacji personalnej - osobiste GPSy. Szeroka oferta produktów pozwala nam na indywidualizację usług i dostosowanie produktu do konkretnego typu zamówienia oraz świadczenie kompleksowej i fachowej obsługi naszych Klientów.

Poza monitorowaniem flot samochodowych, samochodów osobistych, pojazdów motorowodnych czy też jednośladów nasze produkty i usługi pozwalają na optymalizację czasu pracy pojazdów i tras podróży, znaczące wsparcie w procesie zarządzania pracownikami, zwiększenie efektywności ich pracy i maksymalizację ich produktywności, a zatem redukcję niepotrzebnych kosztów dla przedsiębiorców czy też klientów indywidualnych.

Oprócz najwyższej jakości produktów na rynku zapewniamy również fachowy i profesjonalny serwis obowiązujący nawet po upływie okresu gwarancji.

Najwyższa jakość oferowanych produktów i usług jest dla nas kwestią priorytetową, a naszą dewizą jest satysfakcja naszych Klientów, ponieważ to Ich potrzeby i zlecenia są dla nas nieustannie wyzwaniem zawodowym i potencjałem ciągłego rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, dziękując za okazane zaufanie!